St.-Martinus - Kontich

#

functie

voornaam

naam

e-mail

1 pastoor Jos Kempenaers jos.kempenaers@telenet.be
2 lid Leo Van linden vlmja@scarlet.be
3 lid Patricia Franken patricia.franken@skynet.be
4 lid Ruben Librecht ruben.librecht@telenet.be
#

functie

voornaam

naam

e-mail

1 Aangestelde van de Bisschop Jos Kempenaers jos.kempenaers@telenet.be
2 Voorzitter Lea Du Mont leadumont@telenet.be
3 Secretaris Robert Vergauwen robert.vergauwen@telenet.be
4 Lid Jan Braeckmans jan.braeckmans@skynet.be
5 Penningmeester a.i. Jan Van Riet jan.vanriet@skynet.be
#

functie

voornaam

naam

e-mail

1 Kring 8 – Eerste communie Robert Vergauwen robert.vergauwen@telenet.be
2 Acolieten Patricia Franken patricia.franken@skynet.be
3 CM Ziekenzorg creaclub Agnes Uyttenhove Agnes_Uyttenhove@hotmail.com
4 SAMANA Sint-Martinus Ria Van der Heyden
5 Doopvoorbereiding Jos Kempenaers parochie.lint@telenet.be 
6 Koster Paul De Hert
7 Lectoren Robert Vergauwen robert.vergauwen@telenet.be
8 Onthaal Leo Van linden vlmja@scarlet.be
9 Parochieblad Jan Van Riet parochieblad.kontich@gmail.com
10 Rouwzorg Leo Van linden vlmja@scarlet.be
11 ’t Spinneke spinnekekontich.be spinnekekontich@gmail.com
12 Kring 12 – Vormsel Bob Van den Bergh vormselstmartinuskontich@gmail.com

 

#

functie

voornaam

naam

e-mail

1 Femma Sint-Reineldis Jeanine Smets jeaninesmets@gmail.com
2 Gidsen gidsenkontich.be groepsleiding@gidsenkontich.be
3 Harmonie Vrede en Vermaak vredeenvermaak.be info@vredeenvermaak.be
4 Jins jinskontich2004@gmail.com
5 KWB Johan De Hert kwb-martinus-kontich@outlook.com
6 Landelijke Gilde Lutgart Braeckmans stan.vanloon@pandora.be
7 OKRA Leo Coeckelbergh www.okra.be/trefpunt/kontich-centrum
8 Repelsteeltje – jeugddansgroep repelsteeltje.org via website repelsteeeltje.org
9 Scouts scoutskontich.be groepsleiding@scoutskontich.be
10 K.V.G. François Vercammen f_vercammen@hotmail.com
11 Wijkoverleg “Altena” Jean Gernay

Wanneer zij er vieringen in onze kerk?

Klik hier voor informatie over de vieringen.

 

Is onze kerk open?
Zaterdag zijn de deuren open van 10 uur tot 12 uur.
Zondag vanaf 10 uur; om 11 uur is er een viering. Na de viering wordt de kerk terug afgesloten.

Het is een stille plek om even op adem te komen, voor een poosje bezinning en een persoonlijk gebed.

Welkom!

Wat moet ik doen bij een overlijden?

Je kan best contact opnemen met onze pastoor Jos Kempenaers,

tel. 03 03 455 25 32 of gsm 0478 59 96 38.

jos.kempenaers@telenet.be  

 

Wij willen ons kindje laten dopen. Wat moeten we doen?

De doopvieringen zijn gezamenlijk, met niet meer dan 3 families tegelijk.

De aanvraag gebeurt best één maand op voorhand via het parochiecentrum.

secr.sintmartinus@belgacom.net

Bereikbaarheid van het parochiecentrum: zie menu links.

 

Wij willen huwen. Wat moeten we doen?

De huwelijksvieringen zijn voorzien op zaterdag,

enkel om 11.30 u., 13.00 u. en 14.30 u.

en op werkdagen vanaf 11.30 u.

Aanvraag  via het parochiecentrum.

secr.sintmartinus@belgacom.net

Bereikbaarheid van het parochiecentrum: zie menu links.

 

Parochieblad niet (goed) ontvangen of verhuis: hier kan je terecht

https://www.kerkenleven.be/klantendienst

De nummer van onze editie Kontich-Waarloos is “0412”

 

Wij willen een zaal(tje) huren voor een feest.

De Magdalenazaal is een grote zaal voor fuiven, bals, huwelijksfeest of familiefeest.

De Martinuszaal is een kleinere zaal (max. 80 personen), geschikt voor privéfeestjes of vergaderingen.

Info op het parochiesecretariaat (parochiecentrum, zie menu links).

tel. 03 457 87 70

secr.sintmartinus@belgacom.net

 

 

Pricacy: je wil dat een contactadres, tekst of foto niet wordt gepubliceerd of verwijderd wordt van de website.

Je kan het laten weten op dit e-mailadres, liefst met duidelijke aanwijzing van hetgene dat moet verwijderd worden:

parochieblad.kontich@gmail.com

 

 

 Ik wil een vraag stellen of iets melden over de website

van Sint-Martinus (enkel het gedeelte van Sint-Martinus).

Je kan je opmerkingen laten weten op dit e-mailadres:

parochieblad.kontich@gmail.com

Natuurlijk erbij vermelden dat het over de web-site gaat.