Pastorale ploeg

De pastorale ploeg

De Pastorale Ploeg dient als breder reflectiecollege dat het team van de Pastorale Eenheid voeding zal geven.  Haar taak is onder meer ook de afstand tussen een leidinggevend team van de Pastorale Eenheid en de gelovigen in de diverse geloofskernen (parochies en andere) zo klein mogelijk te houden.  Daarnaast is de Pastorale Ploeg een overlegorgaan tussen de werkgroepen en de diverse parochieteams van de Pastorale Eenheid.

(verantwoordelijke voor de “Pastorale Ploeg” is Emiel Baeckelmans)

Ze bestaat momenteel uit:

# Voornaam Naam E-mail
1 Emiel Baeckelmans emiel.baeckelmans@proximus.be
2 Marleen Ceuppens marleencueppens@skynet.be
3 Luc Hellemans luc.hellemans6@telenet.be
4 Koen Herreman koen.herreman@telenet.be
5 Herman Jacobs diaken.herman@skynet.be
6 Jan Keersmaekers jan@keersmaekers.com
7 Jos Kempenaers parochie.lint@telenet.be
8 Josée Kleijn joseekleijn@belgacom.net
9 Yvonne Lenaerts yvonne.lenaerts@telenet.be
10 Ruben Librecht ruben.librecht@telenet.be
11 Jos Miseur jos.miseur@telenet.be
12 Frank Morlion frank.morlion@scarlet.be
13 Gerda Pandelaers gerdapandelaers@hotmail.com
14 Frans Peeters peeters.frans2@telenet.be
15 André Stuyck andre.stuyck@telenet.be
16 Marcel Van Campen marcelvancampen@hotmail.com
17 Bob Van den Bergh bob.vandenbergh@outlook.be
18 Kris Van Der Auwera cathechese@sintleonardusaartselaar.be
19 Frieda Van Tittelboom frieda.vantittelboom@gmail.com
20 Ernest Kabongo ngalkabongo@yahoo.com