Agenda OLV-Onb.Ontvangen

Sterzingen levert 1.380 euro op

Op zondag 5 januari trokken de vormelingen door de straten van Kontich-Kazerne om driekoningen te zingen. Dit leverde maar liefst 1.380 euro op. Daarmee werd het record van vorig jaar opnieuw verbroken. De opbrengst is bestemd voor de vzw Adoptie Sri Lanka van Linda Stabel, de voormalige directrice van de Sint-Montfortschool. De organisatie bouwt huisjes en scholen, zorgt voor drinkwater en geeft financiële ondersteuning aan kinderen en gezinnen.

Onze vormelingen kwamen reeds om 9 uur samen in de kerk. Daar luisterden zij naar het Driekoningenverhaal. Ze kwamen te weten dat de koningen symbool stonden voor de hele wereld die eer brachten aan Jezus. De koningen kwamen immers uit de drie toen gekende werelddelen en hadden diverse leeftijden. Tot slot oefenden de vormelingen nog het Driekoningenlied.

Bij aanvang van de eucharistieviering sprak priester Marc onze koningen toe. Daarna zongen ze het lied voor alle kerkgangers. Priester Mark zegende nog de vormelingen die vervolgens in kleine groepjes door de straten van Kontich-Kazerne trokken. Rond 12.30 kwamen ze terug in het klooster waar nog een warme chocomelk hen stond op te wachten. De koningen telden het geld en trokken tevreden naar huis.

Dank aan onze zangers en de milde gevers.

Kontich Kazerne OLV OnbOntv

Nieuws O.L.V.-Onb.Ontvangen

Lichtmis 2020

03-02-2020 - Nieuws O.L.V.-Onb.Ontvangen - Frans Peeters

Lichtmis Eens iets anders. Het is zaterdag 1 februari, 16u. Kinderkoor Kavier zingt “Wees welkom allemaal, …”. En iedereen voelde zich aangesproken. Het gezin van de dopelingen van het voorbije jaar, de kandidaat...

lees verder

Nieuwjaarsreceptie 2020

29-01-2020 - Nieuws O.L.V.-Onb.Ontvangen - Frans Peeters

Nieuwjaarsreceptie parochie Onze-Lieve-Vrouw Er zijn verschillende soorten van jaar. Je hebt het werkjaar, dat loopt van september tot juli daarop. Je hebt het liturgisch jaar, van bij het begin van de...

lees verder

Sterzingen 2020

09-01-2020 - Nieuws O.L.V.-Onb.Ontvangen - Frans Peeters

Sterzingen levert 1.380 euro op Op zondag 5 januari trokken de vormelingen door de straten van Kontich-Kazerne om driekoningen te zingen. Dit leverde maar liefst 1.380 euro op. Daarmee werd het...

lees verder

Kerstgezinsviering 2019

29-12-2019 - Nieuws O.L.V.-Onb.Ontvangen - Frans Peeters

Waar zijn de os en de ezel? Ik heb een probleem, zei pastoor Jos tijdens de kerstviering in Kontich-Kazerne. Ik heb een homilie voorbereid over de os en de ezel maar...

lees verder

Nieuwe gebedsleider uit onze parochie

30-09-2019 - Nieuws O.L.V.-Onb.Ontvangen - Frans Peeters

Nieuwe gebedsleider uit parochie Kontich-Kazerne Op zondag 29 september 2019 gaven de weergoden al een voorsmaakje van de herfst: regen, wind, en kilte waren van de partij maar in onze parochiegemeenschap...

lees verder

Free Joomla! template by Age Themes